ŞİRKET PROFİLİ

1998 YILINDA “REKLAM DÜNYASINDA EN YENİ ÜRÜN YELPAZESİ VE SON TEKNOLOJİYE SAHİP MAKİNE VE TEÇHİZATI KULLANARAK MÜŞTERİLERİNE DÜNYA STANDARTLARINDA PROFESYONEL TASARIMLAR SUNMAK” İLKESİYLE YOLA ÇIKAN ANKARA REKLAM A.Ş. GEÇEN 17 YILLIK SÜREÇTE DONANIMLI UZMAN KADROSUYLA REKLAM SEKTÖRÜNDE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMIŞTIR.

Ankaradan sonra hizmet ağını genişleterek 2010 yılında İstanbulda da Üretim ve Baskı Merkezlerini açarak iç piyasada Kurumsal bir marka olarak hak ettiği yeri almıştır.

110 kişilik uzman kadrosuyla tüketicisine üstün kalite ve hızlı teslimattaki Kurumsal başarısını kanıtlamıştır.

Çözüm ortağı tedarikçi firmalardan aldığı destek ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemlerine uygun standartta hammadde ve malzeme temini ile tüketicisine kusursuz hizmet güvencesi vermektedir.

 

 

REKLAMIN BAŞKENTİ
REKLAM GÜÇTÜR
BU GÜCÜ BİZİMLE

KULLANIN!

 

KALİTE

FONKSİYONEL HATALARA KARŞI 3 YIL GARANTİLİ ÜRÜNLERİ İLE TÜKETİCİSİNE GÜVENCE VERMEKTEDİR.

Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları arttıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi ve sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda her geçen gün üretim kalitesini arttırmayı kendine hedef edinmiştir.

MİSYON

Reklam sektöründeki farkımızı evrensel değerlerle
harmanlayarak profesyonel tasarımlarımızı hayata geçirmek.

VİZYON

Profesyonel ekip ruhu ile artan oranda Kurumsal çözümler
üreterek büyüme hedefinize ışık tutan en doğru adres olmak.

 

 

ÜRETİM TESİSİ

Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için ürün ve hizmetlerimizin en ekstrem kalitede, en düşük maliyette üretimini sağlamaya yönelik faaliyetlerimizin planlanması, organize edilmesi, kadrolanması, yönlendirilmesi ve denetlenmesi esas alınmıştır.

İSG

 

20/06/2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yer alan işletmemiz;
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu nun 10. ncu ve 30. ncu maddelerine dayanılarak,
29/12/2012 tarih 28512 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği esas alınarak amaç ve kapsamına uygun olarak hazırlanmıştır.
Personel, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm bilgi ve belge donanımına sahip olmakla birlikte tüm sağlık taramaları da Yönetmelik esasına göre yapılmaktadır.

 

SERTİFİKALARIMIZ

DOWNLOADS

KURUMSAL LOGOMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURUMSAL LOGOMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURUMSAL KATALOĞUMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURUMSAL KATALOĞUMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ